Loading…

کتاب مهارت‌های زندگی دارای بازیها و مطالب بسیار آموزنده ای است که به فرزندان شما در ساخت و پیشرفت ذهن و تخلیشان کمک خواهد کرد. شما همچنین میتوانید با استفاده از برگه هایی همچون گواهی پیشرفت، که براحتی میتوان آنها را چاپ نمود، فرزندان خود را در مسیر این پیشرفت تشویق نمایید.

می‌خواهید به پیشرفت فرزندانتان کمک کرده و به آنها در ساخت قدرت تخیلشان کمک کنید؟
آیا از مهارت‌ها و قابلیت‌های آن آگاه هستید؟ آیا می‌دانید که شما قادر به فعال‌تر نمودن مغز خود هستید؟ آیا می‌دانستید برای سلامت مغز هم همانند سلامت بدن، ورزش‌هایی وجود دارد؟ اگر می‌خواهید پاسخ این سوالات را پیدا کنید، با مغزینه همراه شوید...

چقدر مغز خود را می‌شناسید؟

دسته‌بندی محصولات

تحلیل داده ها

فناوران شناختی پارس، با تجربه بیش از ۲۰ سال در زمینه پردازش داده و یادگیری ماشین، آمادگی تحلیل داده در زمینه های مختلف مخصوصا داده های شناختی و روانپزشکی محاسباتی (Computational Psychiatry) را دارد. از جمله تجربیات متخصصین این شرکت، تحلیل داده بازیهای کامپیوتری، تحلیل اطلاعات رفتاری مبتلایان به اتیسم، و پردازش داده بیماریهای مختلف همچون بیش فعالی، می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر و نحوه تحلیل داده ها با ما تماس بگیرید.

خدمات به کلینیک‌های روانشناسی

ارائه‌ بازی‌های شناختی نظیر مغزینه نسخه‌ی کلینیک ویژه‌ی کلینیک‌های روانشناسی و روانپزشکی

مشاوره

متخصصین فناوران شناختی پارس آمادگی برای دادن مشاوره به مراکز درمانی، تحقیقاتی، و دانشگاهها در زمینه های مربوط به علوم شناختی میباشند. برای اطلاعات بیشتر با شرکت، از طریق ایمیل یا تلفن، تماس بگیرید

توان‌بخشی شناختی

مجموعه بازیچه شامل اسباب‌بازی‌ها و دستگاه‌هایی می‌شوند که می‌توانند برای انجام توان‌بخشی شناختی مورد استفاده قرار گیرند. از محصولات این مجموعه می‌توان به لامپ‌های توجه اشتراکی اشاره نمود که برای تمرین توجه اشتراکی در خردسالان طراحی و ساخته شده‌اند.

بازی‌های شناختی

شامل بازی‌های رایانه‌ای و اسباب‌بازی‌هایی به منظور کمک به فعالیت‌های شناختی مغز و انجام تمرینات شناختی می‌شوند.

اتیسم

مجموعه‌ای از سیستم‌های هوشمند هستند که می‌توانند بعنوان سیستم هشدار‌دهنده اولیه و کمک‌متخصص به‌کار ‌روند. از جمله این سیستم‌ها، سیستم غربالگری اولیه اتیسم است که می‌تواند وجود نشانه‌هایی از اتیسم در کودکان را به والدین، جهت مراجعه به متخصصین اعلام نماید.

مغزینه: مجموعه تمرینات شناختی کامپیوتری برای فعالیت بیشتر مغز

چقدر مغز خود را می‌شناسید؟ آیا از مهارت‌ها و قابلیت‌های آن آگاه هستید؟ آیا می‌دانید که شما قادر به فعال‌تر نمودن مغز خود هستید؟ آیا می‌دانستید برای سلامت مغز هم همانند سلامت بدن، ورزش‌هایی وجود دارد؟ اگر می‌خواهید پاسخ این سوالات را پیدا کنید، با مغزینه همراه شوید.

بیشتر...

مجموعه اسباب‌بازی‌های هوشمند برای توان‌بخشی

مجموعه بازیچه شامل اسباب‌بازی‌ها و دستگاه‌هایی می‌شوند که می‌توانند برای انجام تمرینات شناختی مورد استفاده قرار گیرند. از محصولات این مجموعه می‌توان به لامپ‌های توجه اشتراکی اشاره نمود که برای تمرین توجه اشتراکی در خردسالان طراحی و ساخته شده‌اند.

سیستم هوشمند غربالگری اولیه اتیسم

سیستم هوشمند غربالگری اولیه اتیسم توسط گروهی از متخصصین دانشگاههای تهران و شهید بهشتی در حوزه‌های علوم شناختی، عصب شناسی، روانشناسی کودکان استثنایی و هوش مصنوعی، در طول ۶ سال طراحی و ساخته شده است. این سیستم با انجام غربالگری اولیه، در صورت مشاهده علائم اولیه بیماری اتیسم به خانواده‌ها و متخصصین اعلام کرده و از این طریق کمک موثری به ایشان می‌نماید. کاربران می‌توانند با استفاده از سیستم آنلاین به مجموعه سوالاتی پاسخ داده و نتیجه ارزیابی اولیه را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت کنند. در صورت مشاهده‌ی علائم اتیسم، به کاربران توصیه می‌گردد که برای تشخیص قطعی کودک خود به یک متخصص اتیسم در مراکز بهزیستی، بیمارستان‌ها، مرکاز تخصصی یا مراکز خصوصی اتیسم مراجعه نمایند.

- سیستم آنلاین غربالگری اتیسم

مشاوره: مشاوره در زمینه انجام تحقیقات و دستگاه‌های مرتبط با حوزه علوم شناختی

متخصصین فناوران شناختی پارس آمادگی فراهم آوردن مشاوره به محققین و مراکز توانبخشی در زمینه سیستمهای مختلف برای فعالسازی و توانبخشی مغز را دارند.برای اطلاع بیشتر لطفا فرم زیر را پر نمایید.

ارتباط با مشاور