Loading…
همکاران ما

کلینیک آتیه

گروه آتیه درخشان ذهن از سال ۱۳۸۴ با مطالعات گسترده در حوزه نوروساینس و تکنولوژی های مرتبط از قبیل TMS، tDCS، نوروفیدبک، بیوفیدبک و QEEG فعالیت خود را آغاز کرد. در این کلینیک تلاش بر ارتقای عملکرد تحصیلی افراد و درمان مشکلاتی نظیر بیش فعالی و اختلال یادگیری در دانش آموزان است.از خدمات تکنولوژیک همچون نوروفیدبک، tDCS به منظور ارتقای توجه و تمرکز استفاده می شود.

کلینیک آسایش

مرکز نوروتراپی آسایش در سال ۱۳۹۲ به همت دکتر مجید ترابی و با همکاری مهندس وحید آسایش در خیابان ۱۷ شهریور تبریز افتتاح گردید. نوروفیدبک، بیوفیدبک، بازتوانی شناختی ارزیابی عصب-شناختی و TDCS از جمله زمینه های اصلی عملکردی در این مرکز می باشند.

کلینیک مغز و شناخت

کلینیک فوق تخصصی مغز و شناخت به همت پژوهشکده علوم شناختی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران روز شنبه ١ آبان ماه ١٣٩۵ کار خود را آغاز کرد. فاز نخست "کلینیک مغز و شناخت" به ریاست دکتر پیمان حسنى ابهریان؛ پزشک و متخصص علوم اعصاب شناختى، در دو حوزه توانمند سازی شناختی و ارائه خدمات توانبخشی شناختی آغاز به فعالیت کرد. خدمات توانبخشی به کودکان و بزرگسالان، ارائه خدمات روانسنجی و روانشناختی، توانسنجی و توانبخشی شناختی، مغز و اعصاب و اعصاب و روان مهم ترین برنامه های کاری این مرکز است.

بیمارستان شریعتی

دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران

دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات