Loading…
kh2

همایش معرفی اولین مدرسه تابستانی مغز من درکیش

 


همایش معرفی اولین مدرسه تابستانی مغز من با حضور دکتر حمیدرضا پور اعتماد استاد تمام دانشگاه شهید بهشتی در رشته روانشناسی ،دکتر مرادی سبزوار دانشیار دانشگاه تهران در رشته هوش مصنوعی ،جمعی از اولیاء دانش آموزان ،علاقمندان و کارشناسان در سالن مینوی پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف برگزارشد.

دکتر حمیدرضا پوراعتماد در این همایش با اشاره به لزوم توجه هرچه بیشتر به موضوع آموزش مغز گفت: همان گونه که تمرین های بدنی باعث ورزیده شدن اندام های مختلف بدن می شود با آموزش مغز به عنوان یک ساختار کارآمد می توان ظرفیت های شبکه های متفاوت مغز را افزایش داد.

استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه تئوری جدید ی به نام یادگیری مغز محور در ۱۵ سال گذشته وارد عرصه تعلیم وتربیت شده است افزود: این تئوری برمبنای ساختار و کارکرد مغز انسان طراحی شده و به این موضوع اشاره می کند که تا زمانی که مغز فعالیت های عادی خود را دنبال می کند فرایند یادگیری امکان پذیر است.

دکتر مرادی سبزوار دانشیار دانشگاه تهران در رشته هوش مصنوعی دیگر سخنران این همایش با ارائه مطالبی در خصوص بهبود عملکرد مغزی کودکان گفت:اولین مدرسه تابستانی مغز من ویژه گروه سنی ۸تا ۱۲ سال به مدت ۵ هفته در کیش برگزار می شود .

وی افزود :بخش های اصلی این دوره شامل تمرین های کامپیوتری تمرین های کاغذی ،فیزیکی ،بازی های گروهی آموزش مفاهیم مرتبط با مغز و فعالیت های مغزی است.

لینک خبر: خبرگزاری صدا و سیمای کیش

پاسخ دهید


*